איך להירשם לקבלת עדכונים מהבלוג

מדוע חשוב להירשם לקבלת עדכונים מהבלוג אסטרטגיה ומשפט?

בשנים האחרונות הולך וגדל שיקול הדעת שקיים לשופטים לפסוק בתיקים כרצונם, ועמו יורדת גם הוודאות בצפיית תוצאות המשפט. אם פעם בשביל להשיג את המטרה בבית המשפט היה צורך לדעת את החוק, הרי שהיום זה כבר לא מספיק, וצריך לדעת גם לנהל אסטרטגיה משפטית נכונה שתביא לכם את התוצאה שבה אתם חפצים. הבלוג אסטרטגיה ומשפט נועד לסייע לכם להסתכל אחרת על העולם המשפטי, לפתח ולהשתמש בכלים שבאמצעותם ניתן לשנות את התוצאות של תיקים בבית המשפט, ולהשיג הישגים שלא ניתן להשיגם באמצעות ידיעת החוק והפסיקה בלבד.

בשביל ללמוד ולפתח את האסטרטגיה המשפטית שלכם אני מפרסם בבלוג אסטרטגיה ומשפט מאמרים בנושאים שונים שחשובים לצורך תכנון אסטרטגי-משפטי. במאמרים אלה מושקע זמן ומחשבה, והם נועדו עבורכם, הקוראים.

כדי שלא תפספסו את המאמרים האלה חשוב שתדאגו להרשם לקבלתם באמצעות אימייל. בצורה כזו תקבלו לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם כל מאמר מייד לאחר שיתפרסם, וכפעם בפעם גם עדכונים מהלקסיקון המשפטי של הבלוג. המידע היחיד שתצטרכו למסור כדי לקבל מאמרים ועדכונים מאסטרטגיה ומשפט הוא כתובת תיבת הדואר שלכם. כתובת זו לא תועבר לאף אחד, ותשמש אך ורק כדי לשלוח אליכם מאמרים ועדכונים מהבלוג.

איך להירשם לקבלת עדכונים?

הרשמה לקבלת עדכונים באימייל הינה תהליך פשוט מאוד שלא אמור לקחת יותר מדקה או שתיים:

1. תאתרו את הריבוע שאליו צריך להכניס את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם. בדרך כלל הוא יופיע בצד השמאלי העליון של המסך.

קבלת עדכונים באימייל1

2. הכניסו את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם למלבן שמתחת למילים Enter your email address, ולאחר מכן לחצו על הכפתור 

3. לאחר הלחיצה ייפתח מסך חדש שבו תתבקשו להקיש אותיות וספרות שיוצגו לפניכם על מנת לוודא שאתם אנשים בשר ודם ולא רובוט עם כוונות זדון.

קבלת עדכונים במייל 2

4.לאחר שתרשמו את הספרות והאותיות הללו תלחצו על Complete Subscription Request

5.כעבור כמה דקות תקבלו אימייל מאסטרטגיה ומשפט המאשר את ההרשמה. יש ללחוץ על הקישור המצורף לאימייל, וזהו – בכך מסתיימת ההרשמה.

קבלת עדכונים באימייל4

ככל שהאמייל לא הגיע תוך מספר דקות, בדקו אולי הוא הגיע בטעות לתיקיית ה"ספאם" שלכם.

כמובן שבכל עת תוכלו להסיר את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם מרשימת התפוצה של אסטרטגיה ומשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *